- •1.1 Структура керування навчальним закладом ,перелік професій , за якими навчаються.
- •1.2 Навчальна та навчально-методична частина
- •2.Методична частина
- •2.1.Дидактичне проектування
- •2.1.1.Аналіз і коригування професійної діяльності фахівця
- •2.1.2.Визначення вимог до фахівця на основі аналізу функціональної структури його професійної діяльності
- •2.1.3.Аналіз навчальної програми дисципліни "Економічна теорія"
- •2.1.4.Аналіз виробничо-техіческой бази з дисципліни
- •Аналіз навчальної літератури
- •1.Аналіз вигід і витрат. Практичний посібник / Секретаріат Ради скарбниці. Канада. Пер. З англ. — к.: Основи, 1999.
- •4.Болюх м. А., Горбаток м. І. Збірник задач з курсу «Економічний аналіз»: Навч. Посібник. — к., 2002. — 232 с. Логіко-семантична структура
- •2.1.5.Розробка дидактичного проекту уроку на тему "Ремонт і технічне обслуговування пускорегулюючоїапаратури .Магнітний пускач різних величин"
- •Хід уроку
- •Классификациясобственности :
- •Постановка дидактичних цілей .Вибір методів навчання.
- •Розробка бінарних дій викладача та учнів на уроці
- •2.2.Аналіз уроків викладачів Загальна характеристика уроків викладачів
- •2.3.Рекомендації щодо вдосконалення дидактичного проекту
- •3.Педагогічна частина
- •3.1.План виховної роботи групи Тк-31
- •3.2.Розробка виховного заходу
- •Тема: Шкідливі звички
- •Хід заходу
- •Наркомания
- •Никотиновая зависимость
- •3.3. Вивчення особистості учня
- •3.4.Вивчення особистості учня і ведення щоденника педагогічних спостережень
- •Відомості про родину
- •3.5.Результати профорієнтаційної роботи з учнями
- •Загальний висновок
- •Список використаних джерел
2.1.5.Розробка дидактичного проекту уроку на тему "Ремонт і технічне обслуговування пускорегулюючоїапаратури .Магнітний пускач різних величин"
Визначення способів контролю та коректировки базових знать.
Таблица 4
Перелік базового матеріалу |
Методи та засоби контролю базових знань |
Критерій оцінки |
способи формування базового матеріалу |
Економічна теорія |
Фронтальне опитування Питання:для чого застосовується реле?які недоліки та переваги? |
В обговоренні беруть участь усі учні, відповідають повністю правильно 90% |
коротке нагадування ,пояснення |
Тема програми: Економічна теорія
Тема уроку:Власність та її форми
Тип уроку: повторювально-узагальнюючий
Мета уроку:
Освітня - Виробити в учнів навички та вміння застосовувати теоретичні знання, отримані на уроках по темі: «Власність та її форми»
Виховна - Виховати в учнів уміння працювати в команді, культурі дискусій, вмінню слухати і бути почутим.
Розвиваюча - Умінню виділити головне і аргументовано довести свою точку зору з даного питання.
Хід уроку
1.організаційний момент
2.повідомлення теми і мети уроку
3.мотівація навчальної деятльності: При роботі на промислових підприємствах кожен фахівець зобов'язаний знати все з економічної теорії, що б не допустити поломку і передчасного зносу, а так само в процесі практичної діяльності використовувати при необхідності інформацію.
4.Лекція.Виклад нового матеріалу.
План :
1.Система отношениясобственности
2.Классификация отношенийсобственности.
3.Трансформация отношенийсобственности в Украине
Собственностьявляетсяосновополагающимсистемообразующимэлиментомэкономическихпроизводственныхотношений. Собственность – исключительносложноеобщественноеявление т. к. характеризуетсямногограннымсодержанием, выражающиммножественноеразнообразиевзаимоотношениймежду людьми. Собственностькакэкономическаякатегорияпредставляетсобойвыражениеотношениймежду людьми по поводу присвоенияимиматериальных благ: условий и результатовобщественногопроизводства. Поэтомуэтоприсвоениеосуществляется в рамках общественногоразделения труда. И поэтомукаждыйиндивид для того, чтобы в целяхудовлетворениясвоихинтересовприсвоитьпродукты труда других индивидов, с неизбежностьюдолженотчуждатьпродуктысвоего труда. Сущностьсобственностивключает в себя не только феномен присвоения, но и отчуждения.
Система отношенийсобственностивключает:
субъектсобственности (сам собственник).
объектсобственности (предмет собственности).
иныесубъекты (временныепользователи)
Система отношенийсобственностивключаетотношения:
отношенияприсвоения;
отношенияхозяйственногоиспользованияимущества;
отношенияэкономическойреализациисобственности;
Отношенияхозяйственногоиспользованиявозникают при передаче собственником права употребленияобъектасобственности 3му лицу. формами хозяйственногоиспользованияявляются: аренда т. е. передача права пользования на время и за оплату; концессия т. е. передача государством права пользования на время и за оплату.
Отношенияэкономическойреализациисобственностипредполагаетполучение от собственностидохода.
Субъектами права собственности – могутбытьфизическиеюридическиелица, муниципалитетгосударства.
Основныеобъектысобственности : земля и недвижимостьдвижимоеимуществоинтеллектуальнаясобственность (авторские права ).
Под правом собственности – понимаетсяправо владения, пользования ираспоряженияобъектом.
Право владения – физическоеобладаниеобъектомсобственности.
Право пользования – производственноеилиличноепотреблениеобъектасобственности.Онозакрепляетсядоговорнымиотношениями.
Право распоряжения право изменятьпринадлежностьобъектасобственности.