Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
praktika-1.doc
Скачиваний:
185
Добавлен:
11.02.2016
Размер:
385.02 Кб
Скачать

13.02.2014 Р.

студентом - практикантом 4 курсу групи 41 і/п

історичного факультету

ХНПУ ім. Г. С. Сковороди,

Носковим Олегом Юрійовичем

Тема: «Знання це світло, а не знання - тьма»

Мета: сформувати у класі жагу до знань і самостійного вдосконалення. Привчити учьнів до самостійного вивчення різного корисного матеріалу.

Хід заняття:

«Найсильніша зброя не меч, а розум»

Геродот.

Як каже народна мудрість: людина без знань як дерево без плодів.

Правильно.Людина не може бути без знань, адже знання це сила. Завдяки знанням людина дійшла до такого великого прогресу як сучасна культура, традиції та технології. Завдяки знанням ми маємо те що маємо, адже без знань людина як без дущі.

Актуалізація й систематизація знань

1. Читання оповідання.

Знання. Сила!

Одного разу зустрілися борець і філософ. Борець спитав у філософа чи зможе той звалити дерево! Філософ відповів що незможе. А зможеш мене побороти? Ні. Але я зможу впевнити тебе шо я переміг у схватці, адже мої знання сильніші за твої руки і я зможу впевнити тебе неборотись і залишитись переможцем. Так філософ без бійки довів свою силу.

Бесіда за змістом

  • Чому філософ без бійки переміг борця?

  • Як ви розумієте вираз: «мої знання сильніші за твої руки»?

2. Виконання дидактичної вправи.

Продовжіть вираз.

Людина без знань як.....

3. Гра «Хочу бути….»

Хочу бути розумним, а не....

4. Бесіда з проблемними запитаннями.

  • Кого можна вважати розумним?

  • Що таке знання?

  • Що може перешкодити самовихованню?

Висновки: У ході виконаної роботи поставлена мета була досягнута. Діти активно відповідали на поставлені питання, слухали пояснення вчителя, з зацікавленістю сприймали матеріал. Протягом бесіди, з учнями, не було виявлено проявів не культури висловлювань, жадібності, брехні. Деякі питання змусили задуматися над своєю поведінкою, вчинками.

Класний керівник (Юр’єва О.В.) ___________

Студент - практикант (Носков О.Ю.) ___________

ПРОТОКОЛ ОБГОВОРЕННЯ

ЗАЛІКОВОГО ВИХОВНОГО ЗАХОДУ

На тему: «Знання це світло, а не знання - тьма»

від 06.02.2014р.

студента - практиканта 4 курсу групи 41 і/п

історичного факультету

ХНПУ ім. Г. С. Сковороди,

Носкова Олега Юрійовича

Голова зборів: класний керівник Юр’єва О.В.

Секретар зборів: студент Дзіман Л.

Присутні:

Класний керівник: Юр’єва О.В.

Студенти - практиканти: Дзіман Л., Макуха О.

Порядок денний: Обговорення залікового виховного заходу «знання це світло, а не знання - тьма». Захід проводився в 5-в класі Харківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 167 студентом - практикантом Носковим О.Ю.

Слухали:

Носкова О.Ю. Захід був проведений у приємній, дружній атмосфері. Він мав виховний та розвиваючий характер. Був присвячений основним проблемам культури спілкування та взаємодії між однолітками. Основна мета заходу - сформувати жагу до знать, та показати наскільки важливим є бути освітченою та розумною людиною.

У дітей була змога пригадати багато з того, що вони вже вивчили у школі або про що дізналися від батьків та друзів. До того ж, що не менш важливо, під час цього заходу мимовільно відбувалося виховання у дітей таких моральних якостей, як: любов, милосердя, доброта, колективізм і пошана до однокласників, відповідальність.

Виступили:

Студент - практикант Дзіман Л.

Студент - практикант: Дзіман Л. вважає, що виховний захід був проведений вдало; всім дітям дуже сподобалось. Учні задумалися над висловами мудреців, які використовувалися на уроці, сповна проявити активність на уроці.

Класний керівник Юр’єва О.В.

Класний керівник наголосив, що студент - практикант проявив професійну компетентність в організації спільної діяльності дітей, завдання, які виконували діти, були доречними, а атмосфера заходу мала доброзичливий характер та розташовувала дітей до плідної співпраці.

.

Ухвалили:

Рекомендовано проведений урок оцінити: «________________________»

Голова зборів (Юр’єва О.В.) ___________

Секретар (Л. Дзіман) ___________

Методист з педагогіки (Зеленська Л.Д.) ___________

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]