Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Звіт мій.doc
Скачиваний:
19
Добавлен:
18.04.2019
Размер:
303.1 Кб
Скачать

22

Міністерство освіти і науки України

Міжнародний економіко-гуманітарний університет

ім. академіка Степана Дем’янчука

Звіт по науково-виробничій практиці

Підготував:

студент групи II-81

Вашук Д.М.

Рівне -2012

Зміст

Вступ 3

1.Операційні системи 4

2.Специфікація роботи 4

3. Конспекти проведених уроків 5-21

Висновок 22

Вступ

Виробнича практика є невід’ємною складовою частиною навчального процесу, важливим елементом практичної підготовки студентів, їх становлення як кваліфікованих інженерів-системотехніків та інженерів-програмістів. Тому студентам було запропоновано пройти науково-виробничу практику.

Метою практики є закріплення та вдосконалення набутих знань, оволодіння виробничим досвідом і придбання практичних навиків майбутньої професії, набуття досвіду роботи в трудовому колективі. Місцем проходження практики було обрано Смордвівську ЗОШ I-III ступенів.

1.Операційні системи

В комп’ютерному класі використовується операційна система (ОС) Windows Xp Professional Sp2, яка працює задовільно, вона установлена на всіх машинах.

Для роботи з текстовими документами, таблицями використовуються широкорозповсюджені програмні продукти фірми Microsoft: Wodr та Exel.

Є різного роду спеціалізовані програми навчально-довідникового характеру щодо різних шкільних предметів.

Для початково навчання програмуванню за програмою Міністерства освіти і науки України встановлений спеціалізоване середовище програмування ABC Pascal.

2.Специфікація роботи

В школі проводиться викладання предмету інформатика в 9 – 10 класах. Мною було проведено певна кількість уроків згідно з планом практики, в вільний від уроків час виконував вказівки керівника практики.

Згідно із щоденником виконував поставлені завдання:

  1. Проводив відповідні уроки;

  2. Виконував вказівки керівника практики щодо роботи;

  3. Надавав консультації і рекомендації щодо різних програмних продуктів.

3. Конспекти проведених уроків

ТЕМА . КОМП'ЮТЕРНІ МЕРЕЖІ (8 ГОД)

І. Поняття про комп'ютерні мережі. Робота в локальній мережі (3 год)

Тема. Поняття про глобальну та локальну комп'ютерні мережі. Апаратне й програмне забезпечення мереж. Поняття про сервер та клієнтський комп'ютер. Мережні протоколи

Мета:

розглянути:

• типи комп'ютерних мереж;

• апаратне та програмне забезпечення комп'ютерних мере>к;

• мережні протоколи;

• обладнання, необхідне для організації локальної мережі та під­ключення до неї комп'ютерів;

ввести поняття:

• поняття глобальної та локальної комп'ютерних мереж;

• сервера та клієнта;

• мережного протоколу.

Базові поняття й терміни: комп'ютерна мережа, сервер, клієнт, мережний протокол.

Структура уроку

I. Організаційний етап. Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми уроку (5-10 хв)

II. Вивчення нового матеріалу (15-20 хв) Історія.

Комп'ютерні мережі:

• класифікація комп'ютерних мереж;

• топологія комп'ютерних мереж;

• локальна мережа;

• обладнання, необхідне для організації локальної мережі;

• мережні протоколи.

III. Практичне завдання (10-15 хв)

IV. Засвоєння вивченого теоретичного матеріалу (2-3 хв)

V. Домашнє завдання (3-5 хв)

VI. Підбиття підсумків уроку. Оголошення оцінок (2-Зхв)