Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Конспект уроку MVUM.docx
Скачиваний:
4
Добавлен:
20.11.2019
Размер:
30.94 Кб
Скачать

Конспект уроку

3 Клас Леонід Глібов «Коник-стрибунець»

Підготували:

студенти групи ПО-43

Андрусишин Оксана

Паньків Андріана

Литвинко Марія

Тема. Маленька праця краща за велике безділля.

Мета. Навчальна: продовжувати розширювати знання про байку, формувати вміння інтонаційно виділяти слова, важливі для розуміння тексту, збагатити знання учнів про тварин; вчити аналізувати байки, передавати в інтонації характери дійових персо­нажів, виявляти мотиви їхньої поведінки.

Розвивальна: розвивати способи і види чи­тання байки, творчі, аналітичні здібності, логічне та образне мислення учнів; розвивати вміння знаходити схожість і відмінність за способом життя, зовнішніми і внутрішніми ознаками тварин; збагачувати словниковий запас.

Виховна: оцінювати вчинки персонажів, виявляти мотиви їхньої поведінки, викликати в дітей осуд і сміх над тими, хто береться не за свою справу, застерігати учнів від ліні і безтурботності.

Матеріал до уроку: байка Л. Глібова «Коник-стрибунець».

Обладнання: аудіо запис – спів солов`я, девіз уроку, шифрограма-колограма, прислів’я, ілюстрації комах, таблиця-характеристика

Хід уроку

І. Організація класу до уроку.

- Дзвоник всім нам дав наказ

До роботи, швидше в клас.

Біля парти станьте чемно

Хай мине час недаремно.

Будьте уважні й старанні всі

Сядьте рівненько на місця свої.

  • Діти, а зараз подивіться на дошку. Тут записано девіз. Давайте разом прочитаємо його:

Не просто слухати, а чути.

Не просто дивитись, а бачити.

Не просто відповідати, а міркувати.

Дружно й плідно працювати.

  • Я б дуже хотіла, щоб ви дотримувались цього девізу на протязі всього уроку.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

  • Який розділ ми почали вивчати?

  • Що таке байка?

  • Хто найчастіше буває героями байки?

  • З творчістю якого байкаря почали знайомитися?

  • В якому селі він народився?

  • Як називається перший вірш Л. Глібова? («Сон»)

  • До якого жанру можна віднести твори Л. Глібова «Котилася тарілочка», «Хто доня?», «Бачити – не бачити…»? (Загадки)

  • Над якою байкою ми працювали на попередньому уроці?

1.Розшифрування шифрограми-колограми.

  • А над яким жанром ми будемо працювати на сьогоднішньому уроці ви дізнаєтеся розшифрувавши шифрограму-колограму. (прикріплюю на дошку шифрограму)

Ключ: читати за рухом годинникової стрілки через букву, починаючи з виділеної. (Байка)

О

Б

А

Л

Р

А

Й

В

М

К