- •1.Педагогіка як наука, її становлення і розвиток.
- •2. Предмет педагогіки та її головні функції.
- •3. Основні категорії педагогіки
- •4. Система педагогічних наук. Зв’язок педагогіки з іншими науками. Завдання педагогіки
- •5. Різноманітність течій зарубіжної педагогіки
- •| Головна сторінка | Лекції | Навчальна програма | Підручники і посібники |
- •Література:
- •Опорні поняття:
- •Контрольні питання:
- •Творчі завдання
- •Завдання 2 . Пошук інформації за відомими адресами сайтів.
- •Голова: м.О.Стахів, к.Ф.Н., викладач вищої категорії, викладач-методист
- •Голова: Кірсанова о. В.
- •Голова: Кульчицька д.І., викладач вищої категорії
- •Голова: Нос л. С., викладач вищої категорії, викладач-методист
- •2. Ми діти твої, Україно. Розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів.
- •2.Тема уроку. Навколо міста
- •Хід уроку
- •III. Повідомлення теми та завдань уроку.
- •I always say “big, big,big”,
- •I always say “big, bigger, the biggest”,
- •Is something enough& I can never tell.
- •I see that “smaller” things are sometimes the best… oh,yes!
- •Фізкульт хвилинка
- •IV. Підсумок уроку.
- •V. Домашнє завдання.
2. Ми діти твої, Україно. Розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів.
ЗМІСТ
Вітчизна як мати, у світі — одна
До тебе, рідна Україно, я серцем лину
Школа — це твій дім, будь господарем у нім
Плекай свою мову — бесіда про мову
Співай, моя мово — бесіда про мову
Вірші про мову
Бережімо
Добери слово в риму
Співай, моя мово
Люби свою мову
Мова — душа народу
Найвеличніша, рідна, проста
Мій рідний край
У кожного мова своя
Весь Всесвіт — в мові
Мово моя
Моя мова
Він українець?
А пісня плаче і сміється
Пізнати світ
Рідна мова
Не цурайтесь мови
Промова про мову
Про що співає земля
Бесіда перша — бесіда про довкілля
Бесіда друга — бесіда про довкілля
Бесіда третя — бесіда про довкілля
Цікаві звірята — сценарій свята для молодших школярів
Краса довкілля і поетичне слово — бесіда
Вірші про природу
Все зацвіло
Вечір
Весняний вечір
Весна
Учись любити
Дощик
Дощ
Весняний дощик
Без труда нема плода — бесіда про працю
Бджола мала, а й та працює — бесіда про працю
Умій учитись, щоб уміти трудитись — бесіда про працю
Дзеркало людської душі — бесіда
Чесність, порядність — бесіда
Сім смертних гріхів — бесіда
Культурна людина — бесіда
Вчимося жити у мирі і злагоді — виховна година
Подарунки — бесіда про подарунки
Матусю, сонечко моє — сценарій свята до дня матері
Тепло татусевих долонь — родинне свято для учнів початкових класів
А буде син, і буде мати, і будуть люде на землі — родинне свято
2.Тема уроку. Навколо міста
Мета уроку: закріпити знання учнів з теми «Навколо міста»; ознайомити із
особливістю творення ступенів порівняння прикметників;
розвивати артикуляційний апарат, увагу, пам’ять, логічне
мислення;
виховувати почуття колективізму, моральні якості особистості,
творчий потенціал, інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: зображення громадських місць міста, схема утворення ступенів
порівняння прикметників, картки зі словами для гри
«The mess», мікрофон, аудіо запис пісні «Big, bigger,
the biggest», диск з презентацією урока.
Хід уроку
І. Організація учнів до уроку.
- Good morning, children. I’m glad to see you. Sit down, please.
- Are you ready for the lesson? Let’s start our work.
- Today we have a guest on our lesson. Look, this is your friend Masha from the cartoon “Masha and The Bear”. (Слайд № 1)She wants to study English with us. So we must be active and clever during all our lesson.
ІІ. Мовленнєва зарядка.
Let’s play a game “The microphone”
Look at the blackboard. There are 3 faces at it, choose one of them and say to me:
How are you today?
What is the weather like today?
How old are you?
What is your favourite lesson?
What is your favourite sport?
What is your hobby?
Where do you live?
What day is it today?
What date is it today? Write down it.