Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
укр.мова 8 кл..docx
Скачиваний:
160
Добавлен:
13.04.2015
Размер:
1.37 Mб
Скачать

Оцінювання тестових завдань

Завдання закритої форми

на ви-

Зав-

Тип завдання

з

вибором однієї відповіді

з вибо­ром кіль­кох від­повідей

зна­чення зайвого компо-

на встановлен­ня відповід­ності

дання відкри­тої форми

нента

Номер завдання

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

А-3,

А-2,

А-1,

Б-2,

Б-3,

Б-2,

Варіант 1

Г

Г

Г

Б

Г

Б

В,

В,

Б,

В

В-5,

В-4,

В-4,

Г

Д

Д

Г-4,

Д-1,

Е-4

Г-1,

Д-6,

Е-5

Г-5,

Д-3,

Е-5

А-4,

А-3,

А-4,

Б-5,

Б-2,

Б-2,

Варіант 2

Д

Г

А

Б

В

Б

Б,

А,

А,

В

В-2,

В-5,

В-4,

Г

Г

Г

Г-3,

Д-1,

Е-4

Г-6,

Д-4,

Е-1

Г-3,

Д-1,

Е-5

Кількість балів

1

1

1

1

1

1

2

2

2

2

6

6

6

2

4

38—37 балів

12 б.

24—21 балів

6 б.

36—35 балів

11 б.

20—16 балів

5 б.

34—33 бали

10 б.

15—12 балів

4 б.

32—31 бал

9 б.

11—8 балів

3 б.

30—28 балів

8 б.

7—4 балів

2 б.

27—25 балів

7 б.

3—1 бал

1 б.

Організований збір зошитів для тематичних контрольних робіт

Домашнє завдання

Підготувати письмове повідомлення в науковому стилі на тему «Односкладні й неповні речення, їх роль у мовленні».

РЕЧЕННЯ З ОДНОРІДНИМИ ЧЛЕНАМИ

Урок № 39

ОДНОРІДНІ ЧЛЕНИ РЕЧЕННЯ ІЗ СПОЛУЧНИКОВИМ, БЕЗСПОЛУЧНИКОВИМ І ЗМІШАНИМ ЗВ'ЯЗКОМ

Мета: поглибити знання восьмикласників про однорідні члени

речення; сформувати загальнопізнавальні вміння зна­ходити однорідні члени речення та визначати їх вид, аналізувати зв'язок між ними (сполучниковий, безспо­лучниковий чи змішаний), а також смислові відношен­ня, правильно розставляти розділові знаки та інтонува­ти речення з однорідними членами; розвивати творчі вміння складати речення з однорідними членами та ви­користовувати їх в усному та писемному мовленні, на­вчити моделювати схеми речень з однорідними членами; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактично­го матеріалу сприяти естетичному розвиткові особистості восьмикласників засобами краси природних надбань.

Правопис: кома між однорідними членами речення.

Внутрішньопредметні зв'язки:

Лексикологія: засвоєння нових слів.

Культура мовлення і стилістика: правильна побудова речень з одно­рідними членами з використанням сполучників; дотри­мання правильної інтонації в реченнях з однорідними членами з різними видами зв'язку.

Текст (риторичний аспект): використання однорідних членів речення в текстах художнього стилю.

Міжпредметні зв'язки: однорідні члени речення як засіб художньої ви­разності (література).

Тип уроку: урок засвоєння нових знань (формування мовної ком­петенції).

ХІД УРОКУ