Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
пальто.doc
Скачиваний:
23
Добавлен:
13.08.2019
Размер:
979.46 Кб
Скачать

План заняття № 14

Тема зайняття Обробка підкладки

Мета заняття:

1. Навчальна-Навчити студентів прийомам обробки підкладки в жіночому пальто.

2. Розвиваюча-Розвити вміння та навики щодо обробки підкладки

3. Виховна-Прищеплювати студентам бережливе ставлення до матеріальних цінностей

Вид заняття практичне

Методи навчання практично-теоритичне

Наочні посібники ДСТУ 2023-91, ГОСТ 10581-90, ОСТ 17-835-80, інструкції з ТБ, інструкційна картка

Хід заняття

1. Організаційна частина перевірка присутніх

2. Контроль знань студентів по темі: «З’єднання рукавів з проймами». Послідовність вметування рукавів в пройму. Вшивання рукавів. Перевірка якості виконаної операції.

3. Мотивація навчальної діяльності (визначення структури та значення матеріалу нової теми) Ознайомлення студентів з послідовністю та прийомами обробки підкладки.

4. Послідовність вивчення нового матеріалу Послідовність обробки підкладки. Зшивання середніх зрізів спинки, бокових зрізів пілочок і спинки, плечових зрізів. З’єднання рукавів з проймами на підкладці. ВТО підкладки. Можливі дефекти та міри їх усунення.

5.Види самостійної роботи Освоєння передових прийомів обробки підкладки жіночого демісезонного пальта. Перевірка якості виконаних операцій.

6. Узагальнення та систематизація знань Прийоми вшивання середніх зрізів спинки, бічних зрізів, плечових зрізів, єднання рукавів підкладки з проймами. ВТО підкладки. Технічні вимоги ТВ до виконання операції.

7. Підведення підсумків заняття за минулий день по: виконанню планового завдання, якості виготовлення виробу, трудовій дисципліні, економії електроенергії, культурі виробництва, заповненню щоденника.

8. Домашнє завдання «Особливості обробки підкладки жіночих пальт». Л.Ф. Першина стор. 166-168.

План заняття № 15

Тема зайняття З’єднання підкладки з виробом

Мета заняття:

1. Навчальна-Навчити студентів прийомам і послідовності з’єднання підкладки з виробом

2. Розвиваюча-Розвити вміння та навички щодо прийомів з’єднання підкладки з вироби

3. Виховна-Виховати в учнів (студентів) повагу до працівників легкої промисловості

Вид заняття практичне

Методи навчання практично-теоритичне

Наочні посібники ГОСТ 10581-91, ОСТ 17-835-80, інструкційна картка

Хід заняття

1. Організаційна частина перевірка присутніх

2. Контроль знань студентів по темі: «Обробка підкладки» Прийоми зшивання середніх зрізів спинки, бічних зрізів пілочок і спинки, плечових зрізів, з’єднання рукавів з проймами. ВТО підкладки. Технічні вимоги до виконання операцій.

3. Мотивація навчальної діяльності (визначення структури та значення матеріалу нової теми) Ознайомлення студентів з проймами та послідовністю з’єднання підкладки з верхом виробу.

4. Послідовність вивчення нового матеріалу ВТО пальта перед з’єднанням з підкладкою. З’єднання підкладки з верхом виробу. Технічні вимоги до виконання операцій. Можливі дефекти, міри їх попередження і усунення.

5.Види самостійної роботи Освоєння передових приймів з’єднання підкладки з верхом пальта. Перевірка якості виконання операцій.

6. Узагальнення та систематизація знань ВТО верху пальта перед з’єднанням з прокладкою. Послідовність з’єднання підкладки з верхом виробу.

7. Підведення підсумків заняття за минулий день по: виконанню планового завдання, якості виготовлення виробу, трудовій дисципліні, економії електроенергії, культурі виробництва, заповненню щоденника.

8. Домашнє завдання «Обробка внутрішньої кишені в жіночому демісезонному пальто» Л.Ф. Першина стор. 171-178.