Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Л11_Фінансовий_ринок.doc
Скачиваний:
3
Добавлен:
08.05.2019
Размер:
136.19 Кб
Скачать

Двнз «Придніпровський енергобудівний технікум» Навчально-методична карта заняття

№ спеціальності 5.03050401 молодший спеціаліст

Предмет: Теорія фінансів

Тема: Фінансовий ринок

Обсяг навчальних годин: 2

Тип заняття: Лекція

Дидактична мета: Ознайомити студентів з сутністю, основними функціями, класифікацією інструментами, суб’єктами та оь’єктами фінансового ринку. Визначити правове регулювання та основні засади.

Виховна мета: Виховувати професійну зацікавленість до вивчення предмету.

Розвиваюча мета: Розвивати мислення та творчі здібності студентів відповідно до теми.

Забезпечення заняття (наочно-демонстраційний матеріал):

Схеми “Структура фінансового ринку”, “Формування та використання ресурсів КБ”

Література: 1. В.М.Опарін Фінанси (загальна теорія), навч. пос., К., 2002, с.207-234

Схема мідпредметних зв’язків теми

«Фінансовий ринок»

Мікроекономіка

Макроекономіка

Маркетинговий менеджмент

Фінансовий ринок

Фінанси

та

кредит

Банківська справа

Організація та планування діяльності підприємств

Ціноутворення

Бухгалтерський облік

Схема внутрішньо предметних зв’язків теми

Фінансовий ринок

Фінансова система

Сутність і функції фінансів

Фінанси підприємницьких структур

Місцеві фінанси

Бюджет і бюджетна система

Фінансовий ринок

Державні фінанси

Податки та податкова система

Страхування і страховий ринок

Двнз «Придніпровський енергобудівний технікум»

№ спеціальності 5.03050401 молодший спеціаліст

Предмет: Теорія фінансів

Тема: Фінансовий ринок

Структура лекції

Організаційний момент 1- 2 хв.

Організація заняття починається з привітання, перевірки готовності аудиторії до заняття та присутності студентів. Потім оголошується тема заняття та яку мету необхідно досягнути.

Введення 5 хв.

Викладач поясняє актуальність даної теми, її значення в курсі “Теорія фінансів”, необхідність даної теми для подальшого вивчення курсу та майбутньої професійної діяльності.

На протязі декількох хвилин необхідно нагадати студентам при вивченні яких дисциплін вони вже зустрічались з деякими поняттями теми. З’ясувати якою інформацією з цієї теми вони володіють.

Виклад нового матеріалу 55 - 60 хв.

Виклад нового матеріалу повинен проводитись з використанням принципу наочності, науковості, зв’язку теорії з практикою, систематичністю та послідовністю, доступності, активності.