- •Передмова
- •Урок 1 (1)
- •Урок 2 (2)
- •Урок 3 (3)
- •Урок 4 (4)
- •Урок 5 (5)
- •Урок 6 (6)
- •Урок 7 (7)
- •Урок 8 (8)
- •Урок 9 (9)
- •Урок 11 (1)
- •Урок 12 (2)
- •Урок 13 (3)
- •Урок 14 (4)
- •Урок 15 (5)
- •Урок 16 (6)
- •Урок 17 (7)
- •Урок 18 (8)
- •Урок 19 (9)
- •Урок 21 (1)
- •Урок 22 (2)
- •Урок 23 (3)
- •Урок 24 (4)
- •Урок 25 (5)
- •Урок 26 (6)
- •Урок 27 (7)
- •Урок 29 (9)
- •Урок 33 (1)
- •Урок 34 (2)
- •Урок 35 (3)
- •Урок 36 (4)
- •Урок 37 (5)
- •Урок 38 (6)
- •Урок 39 (7)
- •Урок 40 (8)
- •Урок 42 (1)
- •Урок 43 (2)
- •Урок 44 (3)
- •Урок 45 (4)
- •Урок 46 (5)
- •Урок 47 (6)
- •Урок 48 (7)
- •Урок 49 (8)
- •Урок 51 (1)
- •Урок 52 (2)
- •Урок 53 (3)
- •Урок 54 (4)
- •Урок 55 (5)
- •Урок 56 (6)
- •Урок 57 (7—8)
- •Урок 59 (1)
- •Урок 60 (2)
- •Урок 61 (3)
- •Урок 62 (4)
- •Урок 63 (5)
- •Урок 64 (6)
- •Урок 65 (7—8)
- •Урок 66 (9—10)
- •Матеріал для копіювання
- •Розділ 2: Давайте розважатися! Картки
- •Розділ 3: Зовнішність. Картки
- •Розділ 5: Тварини. Картки
- •Розділ 6: Я люблю свята. Картки
UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS
UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS
РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА
УРОК 51 (1)
Підтема Мій найкращий день.
Мета: Активізувати ЛО теми.
Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.
Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Навчати читання.
Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати повагу до членів своєї родини.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, обладнання для гри (НО) (див. матеріал для копіювання), м’яч, кубик, фішки.
$ Хід уроку
І.
Greeting
Discussing
the Results
of the Test
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Привітання.
Вивчення вірша «Hi, Hello».
Учні повторюють слова вірша за вчителем спочатку по рядку, потім — повністю.
Hi, hello, how are you?
How are you? How are you?
Hi, hello, how are you?
How are you today?
Thanks a lot,
I’m really fine,
I am fine, I am fine.
Thanks a lot,
I’m really fine,
I am fine this day.
2.Обговорення результатів контрольної роботи.
Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на запитання учнів.
Aim |
3. |
Повідомлення теми та мети уроку. |
|
|
T: At this lesson we’ll speak about people who have a birthday today; you’ll practise in |
|
|
congratulating a person on his/her birthday and learn some new English words. |
Warming up |
4. |
Введення в іншомовну атмосферу. |
|
|
Гра «Brainstorming». |
|
|
T: What holidays can you name? |
|
|
Учні називають англійською мовою свята, учитель записує їх на дошці. |
www.e-ranok.com.ua 167
РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА
T: What is your favourite holiday?
What do you say when someone has a birthday?
Учні відповідають.
Pronunciation 5. Фонетична зарядка.
ІІ.
Vocabulary
Practice
Reading
1)Розпізнавання звуків.
Учитель пропонує учням послухати вірш, в якому є звуки [7] i [t]. Коли учні чують звук [7], вони повинні плеснути у долоні, а коли чують звук [t] — підвести руку.
It’s birthday time, birthday time —
Time for games and time for toys,
Time for happy girls and boys,
Time for cakes and presents, too,
Time for laughing and saying «Thank you!».
2)Репродукція.
Учитель пояснює незнайомі слова, що трапляються у вірші. Учні повторюють за вчителем слова вірша, потім хором розповідають його самостійно.
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Aктивізація ЛО теми.
1)Бесіда за малюнками в підручнику. Впр. 1 (с. 104).
T: When is your birthday?
Look at the children on page 104 and say when they have their birthdays.
2)Впр. 2 (с. 104).
Учні в парах, спираючись на поданий зразок, ставлять один одному запитання та відповідають на нього.
3)Гра з м’ячем.
Учні стають у коло. Учитель кидає м’яч одному з них і запитує: «When is your birthday?» або «How old are you?» Учень, який отримав м’яч, відповідає і кидає м’яч іншому учневі, ставлячи одне з цих запитань.
4)Впр. 3 (с. 104).
Учні хором повторюють римування за вчителем.
2. Навчання читання.
1)Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями.
T: Look at the picture on page 105. Whо can we see? We can see a girl, her name is Norma, and her brother Nick. Let’s read about them.
2)Reading. Етап читання. Впр. 4 (с. 105).
Учні читають речення тексту за вчителем.
3)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Впр. 5 (с. 105).
Учні читають речення й обирають правильний варіант їхніх закінчень.
б) Впр. 6 (с. 105).
Учні знаходять у тексті впр. 4 слова з літерою Nn і письмово складають речення з цими словами.
168
www.e-ranok.com.ua
UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS
Speaking 3. Розвиток умінь мовлення.
1)Впр. 8 (с. 105).
Учні в парах складають діалоги відповідно до плану вправи.
2)Настільна гра «Happy Birthday».
Учні грають у групах по двоє-шестеро: по черзі кидають кубик i пересуваються по ігровому полю (НО) на кількість клітинок, що відповідає цьому числу на кубику. На кожній клітинці — завдання (якщо учні не зрозуміли завдання, учитель його пояснює). Якщо учень правильно виконує завдання, подане на клітинці, куди він потрапляє, він там і залишається; якщо завдання виконане неправильно, він повертається на попередню позицію. Виграє той, хто першим дістанеться фінішу. Учитель стежить за ходом гри.
НО: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
START |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
May |
|
|
|
|
|
|
|
Nina |
|
|
|
When is his |
Count and name. |
Ask Nina how old |
How old is he? |
|
|
birthday? |
|
she is. |
|
|
|
|
January |
|
Ask John how old |
What birthday |
When is her |
Congratulate Mary |
present has she |
||
on her birthday. |
he is. |
got? |
birthday? |
|
December |
|
|
|
|
|
June |
|
When is his |
|
When is her |
How old is he? |
birthday? |
How old is she? |
birthday? |
|
|
|
|
www.e-ranok.com.ua 169
РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА
|
|
|
|
Закінчення завдання |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
Congratulate Sam |
Ask Tina how old |
What birthday |
|
Ask Max how old |
|
|
present has he |
|
|
|||
|
on his birthday. |
she is. |
got? |
|
he is. |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
Ask Pete how old |
What birthday |
|
How old is she? |
|
|
|
present has he |
|
|
||
|
How old is she? |
he is. |
got? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
ry |
|
|
|
|
|
|
Februa |
|
|
|
|
|
|
When is her |
What birthday |
|
|
|
|
|
present has she |
|
|
Congratulate Liz |
|
|
|
birthday? |
got? |
How old is he? |
|
on her birthday. |
|
|
|
|
March |
|
|
|
|
How old is she? |
Congratulate Ted |
When is her |
|
Ask Jane how old |
|
|
on his birthday. |
birthday? |
|
she is. |
|
|
|
|
|
|
|
Finish |
|
|
|
|
|
|
|
|
170
www.e-ranok.com.ua