Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

УРОК 44 (3)

Підтема У селі.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: прийменники. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, опорний малюнок (НО1), картки для роботи у групах (НО2) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «Hello».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: Today we’ll speak about animals that live in the village — horses, pigs, sheep and

 

 

 

others, and remember how to tell about pets.

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша «Mary Had a Little Lamb».

Учні по черзі розповідають вірш.

2)Гра «What’s Wrong?».

Учитель вивішує на дошці малюнок (НО1). Бесіда з учнями.

T: What’s wrong in the picture?

Ps: A dog doesn’t live in an aquarium. It lives in a dog-house! A cat doesn’t eat carrots, it eats fish and milk!

HO1:

ІІ. оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Presenting

and Practising

Vocabulary

1.Подання та активація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 88).

T: Open your books at page 88. What animals can we see? We can see a cow/hen/pig etc. Where do they live? They live on a farm.

144

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

HO2:

What is the plural form of goose? Geese.

What is the plural form of sheep? Sheep.

2)Гра «What Is Missing?».

Учитель демонструє дітям картки із зображенням тварин (HO2). Потім розкладає їх на столі — всі, крім однієї. Учні по черзі виходять до столу і дають відповідь на запитання: «What animal is missing?»

Physical

Activity

3)Впр. 2 (с. 88).

Учні хором повторюють за вчителем репліки діалогу, потім читають його за ролями.

4)Впр. 3 (с. 88).

Учні читають твердження і визначають, які з них відповідають змісту діалогу впр. 2.

2.Фізкультхвилинка.

Учитель вимовляє римування, супроводжуючи його рухами. Учні повторюють слова та рухи.

www.e-ranok.com.ua 145

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

Grammar

Revision and

Practice

Look left, look right,

Look up, look down,

Look around.

Look at your nose,

Look at that rose,

Close your eyes.

Open, wink and smile.

3.Повторення та активізація граматичного матеріалу: прийменники.

1)Гра «Естафета».

Учитель пише на дошці прийменники in, on, under. Завдання учнів — скласти три речення (по одному з кожним із прийменників). Учасники гри утворюють дві групи, кожна з яких стає перед дошкою. Перші гравці груп одержують крейду. За знаком ведучого обидва одночасно підходять до дошки, і кожний пише по першому слову речення, а потім передає крейду наступному гравцю своєї групи. Той продовжує речення. Група, яка першою напише три правильних речення, пе­ ремагає.

2)Впр. 4 (с. 89).

Учні письмово складають речення з поданих слів. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

Pronunciation 4. Фонетична зарядка.

Speaking

Check on Homework

1)Впр. 5 (с. 89).

Т: Послухайте слова і скажіть, який у них спільний звук.

Учитель читає слова вправи; учні слухають і відповідають на запитання. Учитель демонструє, як правильно вимовляти дифтонг [3\].

2)Гра «An Indian Chief».

Учні по черзі читають слова впр. 5. Кожне правильно прочитане слово — «влучний постріл», прочитав з помилкою — «не влучив». Переможець стає вождем індіанців.

5.Розвиток умінь мовлення. Впр. 6 (с. 89).

Учні в парах обговорюють тварин на фермі відповідно до плану вправи.

6.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 59).

Учні по черзі читають речення, які вони склали до малюнків вправи.

2)РЗ, впр. 2 (с. 60).

Учні показують свої малюнки та порівнюють їх з малюнками однокласників. Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 61) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we practise to describe today? What new words have you learned?

What task did you like most?

146

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

УРОК 45 (4)

Підтема На фермі.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Продовжувати формувати навички сприйняття тексту на слух. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «Hello».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: Today we’ll practise in describing farm animals. You’ll learn a rhyme, play games,

 

 

 

act out dialogues and learn a lot about animals on a farm.

Warming up

Physical

Activity

3.Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «Draw and Guess».

Ведучий (учитель або один з учнів) виходить до дошки й схематично зображує якусь тварину, назву якої діти вивчали. Учні по черзі ставлять загальні запитання, намагаючись здогадатися, яка це тварина. Той, хто відгадує, стає ведучим.

Ps: Is it big/small?

Is it blue/black and white/brown etc.? Is it a dolphin/zebra/monkey etc.?

4.Фізкультхвилинка.

Учитель вимовляє по рядку римування, показуючи відповідні рухи. Учні повторюють слова і рухи.

AN ELEPHANT

An elephant goes like this and that (ходять як слоненятка),

He’s terribly big

(підводять руки, показуючи великого слона) And he’s terribly fat

(розводять руки, показуючи товстого слона). He has no fingers

(рухають пальцями) And he has no toes,

But goodness gracious, what a nose (показують хобот слона)!

www.e-ranok.com.ua 147

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

Check on

5. Перевірка домашнього завдання.

Homework

1)

РЗ, впр. 1 (с. 61).

 

 

 

Учні називають слова, які вони записали у клітинки кросворду, а також «таєм-

 

 

ниче слово», яке вони знайшли.

 

2)

РЗ, впр. 2 (с. 61).

 

 

Учні по черзі читають доповнені речення.

 

 

Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

Listening

Comprehension

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 90).

Бесіда за малюнками в підручнику.

T: Look at the pictures at the top of page 90. What is there in picture one? There is a bird. It is noisy. In picture two there is a rabbit, it’s quiet. Look at the third picture. What animal is it? It’s a dog. Dogs are clever. In the next picture we can see a pig. It’s hungry — it wants to eat all the time. And in the last picture there is a cat — it’s angry.

What animals are clever/noisy/angry etc.?

2)Гра «Пантоміма».

Учні по черзі виходять до дошки й зображують когось спокійного/шумного/розумного/голодного/сердитого. Інші учні повинні назвати слово, що відповідає цьому образу. Наприклад:

Ps: Are you noisy?

Leader: No.

Ps: Are you angry?

Leader: Yes.

3)Робота в парах. Впр. 2 (с. 90).

Учні у парах, користуючись запитаннями вправи як прикладами, а також інформацією, поданою в таблиці, обговорюють різних тварин.

4)Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 90).

Учні повторюють слова вірша за вчителем, потім хором розповідають його.

2.Аудіювання.

Учитель роздає картки (НО) і двічі читає діалог. Учні слухають, а потім вписують

у картки назви тварин відповідно до почутих описів.

T: Listen, read and write what animal it is.

Here we are! This is my grandma’s farm.

Oh, it’s so noisy here!

Yes, can you see those big grey birds? Those are geese. They are noisy. And they are angry. Be careful!

Are hens also noisy?

Yes, but they are not angry.

Look! There is a goat! I’m afraid of it!

No, it’s quiet and also very clever.

Are sheep clever?

Not at all. But they are quiet and nice. And they are hungry like pigs — pigs are also always hungry!

148

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

HO:

 

 

 

 

 

 

 

Listen, read and write what animal it is./Послухай, прочитай і напиши,

 

 

яка це тварина.

 

 

 

1)

Noisy and angry

 

geese

 

 

2)

Noisy but not angry

 

 

 

 

3)

Quiet and clever

 

 

 

 

4)

Quiet, nice and hungry

 

 

 

5)

Always hungry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pronunciation 3. Фонетична зарядка.

1)Впр. 4 (с. 91).

Т: Послухайте слова і скажіть, які спільні звуки ви почули.

Учитель читає слова. Учні слухають і відповідають на запитання, потім читають слова вправи самостійно. Учитель корегує вимову.

2)Вивчення скоромовки.

Учитель читає двічі скоромовку, учні повторюють спочатку хором, потім — по черзі.

T: It’s hard to park such a large car in the dark.

3)Гра «Snowballs».

Учитель «кидає першу снігову кульку»: вимовляє слово з довгим звуком [%:]. Діти «кидають снігові кульки» у відповідь: називають слова з тим самим звуком. Той, хто не може назвати слово, виходить з гри. Перемагає той, хто залишиться у грі останнім.

Reading 4. Навчання читання. Впр. 5 (с. 91).

1)Reaging. Етап читання.

Учні читають речення тексту за вчителем і дають відповідь на запитання вправи.

2)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. Бесіда за змістом прочитаного.

T: What animals has Gina got on her farm? What is the goat’s name?

What colour is it?

What is the goose’s name? What colour is it?

What are the goat and the goose like? What do they eat?

Writing

5.

Навчання письма. Впр. 6 (с. 91).

 

 

Учні спочатку виконують завдання усно, а потом записують запитання і відповіді

 

 

на них у зошити. Учитель збирає зошити на перевірку.

Speaking

6.

Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 91).

 

 

Учні усно складають речення про домашніх тварин і птахів за планом вправи. Учи-

 

 

тель стежить за їх правильністю.

www.e-ranok.com.ua 149

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]