Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Moy_otchet.docx
Скачиваний:
25
Добавлен:
20.02.2016
Размер:
58.91 Кб
Скачать

2.1.5. Аналіз виробничо-технічної бази з дисципліни

У аудиторії з дисципліни «Харчові технології» присутні усі вимоги для проведення заняття. Аудиторія має сучасне обладнання. Кожен учень працює на персональному столі,з окремими столовими приборами. Кабінет відповідає всім умовам для нормальної праці учнів.

Можна зробити висновок, що аудиторія добре прилаштована до викладання.

2.2. Розробка дидактичного проекту уроку

З теми:« Приготування борошняних кондитерських виробів»

З Дисципліни –Харчові технології.

Лекція № 1

Тема: «Приготування борошняних кондитерських виробів.»

Цілі заняття:

Освітні:

Надати учням уміння та навички по темі безопарне тісто, її класифікації, топології, навчитися роботи з тістом, дати основні поняття, необхідні для роботи з тепловим обладнанням.

Виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.

Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з тістом, та тепловим обладнанням, самоконтролю, уміння конспектувати.

Виховні:

• Пробудити інтерес до вивчення предмета;

• Виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети.

• Виховувати відповідальність, самостійність в діяльності студентів;

• Формувати повагу до викладача і один до одного;

• Продовжити формування у студентів уміння працювати з тепловим обладнанням з урахуванням правил техніки безпеки.

Тип заняття: урок лекція

Оснащення заняття: конспект лекції, готові вироби, матеріал.

Хід заняття

Організаційний момент:

Привітання студентів

Представлення себе групі

Актуалізація знань.

Проверка знання учнів по темі безопарне тісто.

Повідомлення теми та плану роботи на уроці.

Письмове опитування.

Виконання завдань.

Час уроку лекції-45 хвилин.

Виставляння оцінок, підсумок заняття

Представимо способи контролю і корегування базового матеріалу в таблиці 2.

2.2.1 Визначення способів контролю і корегування базових знань

Таблиця 2.

Визначення способів контролю і корегування базових знань

Перелік базового матеріалу

Методи і засоби контролю базових знань

Критерії оцінювання базових знань

Методи і засоби коректування базових знань

1

2

3

4

Поняття безопарне тісто

Основні стадії приготування

Основні компоненти тіста

Основні фізіко-хімічні процеси

Вимоги до якості.

Метод: усне опитування.

Засоби: питання

Що таке борошно, та його основні сорти?

Дайте визначення поняттю «Безопарне тісто».

Які ви знаєте основні компоненти тіста? Які основні фізіко-хімічні процеси відбуваються при відстоюванні тіста?

Назвіть вимоги до якості компонентів та виробів з тіста.

В обговоренні беруть участь 60% студентів;30% відповідають правильно.10% поводяться пасивно.

У разі негативного результату вступного контролю, базові знання будуть сформовані методом пояснення.

План пояснення:

Що таке борошно

Що таке безопарне тісто

Основні компоненти тіста.

Приготування тіста.вимоги до якості.

Цей базового матеріалу, який пов'язаний із темою «Приготування борошняних кондитерських виробів.» робить новий матеріал більш доступним та зрозумілішим для учнів. Методом контролю знань, є усне фронтальне опитування.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]