- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
2.Основна частина заняття
2-1-. Мовна зарядка :прослуховування аудіо матеріалів та повторення за диктором
2-2. вивчення та активізація елементарних мовних кліше: діалог «В готелі» Скарги та прохання.
3. Заключна частина заняття
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.
Дисципліна: Іноземна мова (німецька)
Індивідуальне заняття (рівень А1, початківець)
Дата_24.02.2015___________________
Час проведення заняття: 14.30-15.30
Тривалість заняття: 60 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Слухач: Катя
Тема заняття: Personalpronomen
Навчальна мета:
Активізація граматичних навичок по темі. Сформувати та розвивати вміння та навички слухача в утворенні та вживанні особових займенників німецької мови .
Розвиваюча мета:
Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
Розвивати мовну і слухову пам’ять.
Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття формування нових вмінь та навичок .
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття
Початок заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачем. Повідомлення теми та мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.
2.Основна частина заняття
2.1.Введення слухача курсів в іншомовне середовище. Активізація навичок сприйняття іншомовного мовлення шляхом візуалізації (перегляд короткого відео-фрагмента).
2-2-. Введення граматичного матеріалу ,згідно теми, за допомогою методичних карток та таблиць (унаочнення)
2.3. Активізація навичок перекладу ( речення на переклад з української на німецьку і навпаки)
2.2.Закріплення вивчених граматичних одиниць, виконання вправ.
Заключна частина заняття
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього
Дисципліна: Іноземна мова (німецька)
Заняття (міні група 3 чоловіка, рівень А1, початківець)
Дата__25. 02. 2015_____________________
Час проведення заняття: 14.45-16.15
Тривалість заняття: 90 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Тема заняття: -Im Museen
Навчальна мета:
Активізація комунікативних навичок слухачів курсів, згідно тематики. Збагатити лексичний запас слухачів. Тренувати слухачів у вживанні вивченої лексики в діалогічній і монологічній формі.
Розвиваюча мета:
Розвивати логічне мислення слухачів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
Розвивати мовну і слухову пам’ять.
Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття засвоєння нових знань.
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття
Початок заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.