- •Заняття 12
- •Хід заняття:
- •Перевірка домашнього завдання:
- •Повідомлення нової теми:
- •Charles Lynch
- •Match the words from the columns:
- •Seaside mystery. Part 2
- •Роздатковий матеріал до заняття 12
- •4. Study the new words. Learn the words, which are in bold type, by heart.
- •5. Read and translate the text: Charles Lynch
- •Match the words from the columns:
Заняття 12
Тема: «Злочини і покарання: Чарльз Лінч.»
Вид заняття: лекція- семінар (практичне)
Тип заняття: комбіноване
Мета: надати студентам іншомовну інформацію з теми, ознайомити із новою лексикою по темі, практикувати навички використання у мовлення професійної лексики, практикувати навички читання і розуміння іншомовного тексту, навичок сприймання мовлення на слух; розвивати логічне мислення, вміння висловлювати свою думку; виховувати почуття необхідності вивчення іноземної мови для майбутньої професії, розширювати кругозір студентів щодо історії створення законів.
Обладнання: роздатковий матеріал
Література: Just English/ Ю.Л. Гуманова
Хід заняття:
-
Організаційний момент. (дата, чергові, відсутні, повідомлення теми, мети заняття)
-
Уведення у іншомовне середовище:
-
аудіювання тексту, виконання завдань до нього:
SEASIDE MYSTERY. Part 1
трек 14, диск 1
Слова, які зустрінуться в тексті:
Landlady -домовласниця,
to enjoy - насолоджуватися,
seaside - узбережжя,
beach – пляж
Завдання:
-
Put the pictures in the correct order:
-
Who are the people from the first column. Match the names with the appropriate expressions:
1 Yoshiko Miyamatsu a) The director of the school
2 Alan White b) Yoshiko's landlady
3 Mrs King c) A student from Germany
4 Peter Lieb d) A friend of Peter's
5 Carlos Sanchez e) A student from Japan
-
Who says these words?
Yoshiko Carlos Peter
1 I'm from Germany √
2 Do you like it in England
3 The school is very good.
4 Do you want to come?
5 She wants me home at six o'clock tonight.
6 Just say you are busy here at the school.
7 She is a very nice lady.
8 Come on, Peter. Let's go to the beach.
9 I am sorry I can't come with you.
10 Bye, Yoshiko. See you in school tomorrow.
-
Перевірка домашнього завдання:
-
переказ тексту .
-
Повідомлення нової теми:
-
введення нових слів:
infamous ['ɪnfəməs] – безчесний;
vigilante [vɪdӡɪ'læntɪ] – самодіяльний наглядач за законом, який вважає, що дій поліції не достатньо;
rural area – сільська місцевість;
to encourage – заохочувати;
fallow citizen – співгромадянин;
desist [dɪ'zɪst] – утримуватися;
to inflict corporal punishment on – піддати когось тілесному покаранню;
to sustain damage – понести ушкодження;
death penalty – смертна кара;
to exact – вимагати;
to ascertain [æsə'teɪn] – встановлювати;
a condemned man - засуджена людина;
to string snugly – прив’язати туго;
noosу – (сильце) петля;
whim – примха;
to choke – душити.
-
читання, переклад тексту: