Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:

our favorite recipes

.docx
Скачиваний:
9
Добавлен:
06.03.2016
Размер:
17.76 Кб
Скачать

Cабақ жоспары:

Тақырыбы: «Our favorite recipes»

Сынып:Сынып бөлмесі: №26

Күні:

Мақсаты: оқушыларға тағамдар тақырыбынада мәлімет беру, оқушылардың сүйікті тағамдар рецептісі туралы айта алуға үйрету.

Күтілетін нәтиже: - оқушылар тағамдар тақырыбына мәлімет алады.

  • өз тағамдар рецептісі туралы айта алады.

Қолданылған модуль: «Білім беру және білім алудағы жаңа тәсілдер», «Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету»

Қолданылған әдіс-тәсілдері: «Ой қозғау», «Үш оқушымен кеңес»

Мұғалімнің іс-әрекеті:

Не істеймін?

Оқушының іс-әрекеті:

Ресурстар: осы іс-әрекет үшін қандай құралдар, кітаптар, компьютерлік жабдық және т.б қажет?

Топқа бөлу.

Оқушыларды тақырыпқа байланысты таратылған сөздерді таңдау арқылы топқа бөлу.

оқушылар таратылған сөздерді таңдау арқылы топқа бөлінеді.

қиынды қағаздардағы сөздер

Ой қозғау.

  • How often do you сook?

  • Do you like cooking?

  • What is your favorite recipe?

оқушылар ой қозғау сұрақтарына жауап бере отырып сабаққа мақсат қоюға қатысады.

Оқу мақсатын алға қою

оқушыларға тағамдар тақырыбынада мәлімет беру, оқушылардың сүйікті тағамдар рецептісі туралы айта алуға үйрету.

оқушылар мақсат қоюға қатысады

Үй жұмысын сұрау

үй жұмысын айтады.

Жаңа лексиканы енгізу

Tea,cake, food, drink, meal, meat, sugar, bread, butter, cheese,

жаңа сөздерді сөздікке жазады

сөздік, қалам

Exercise 1. Listen and read.

Ann: What's your favourite snack?

Bill: Oh, it's a sandwich with peanut butter, honey, and banana

It's really delicious.

Ann: I've never heard about that! How do you make it?

Bill: Well first you take two pieces of bread and spread peanut.

Топ мүшелері топтасып жұмыс жасайды

оқулық

Read and translate the story.

Stone soup

One day a very hungry soldier came to an old woman's hou[ But the old woman was very mean. She said that she hasn't g any food. «Oh», said the soldier, «That's a pity. I've got a ma stone, I can make soup with it. But I need some water». «W I've got a lot of water» said the mean old woman, «a magic sto eh»? She brought a big saucepan of water. The soldier put stone into it. Then he tasted the soup. «It's very good», he sa> «It just needs a bit of salt and pepper». The old woman brought some salt and pepper. After some time he said, «It really need' few vegetables. It's a pity you haven't vegetables»….

Мәтінді аударады

оқулық

«Үш оқушымен кеңес» (диалог, әңгімелесу.

А-сұрақ қоюшы

В-жауап беруші

С-жазушы (жауапты жазып отырады)

ОқушыларАВС сұхбатын жүргізеді

Қорытындылау

а)Уәждеме

(мадақтау, ынталандыру)

Сабақ барсында бейресми бағалау түрін қолдану.

Өзін-өзі бағалау

Критерийлер арқылы

өздерін-өзі бағалайды

критерийлер

Үй жұмысы.

To make dialogue, to learn by heart new words

Оқушылар үй жұмысын күнделікке жазып алады.

Рефлексия

Мұғалім стикерлер таратады.

Оқушылар сабақ барысында не ұнады, не ұнамады өз пікірлерін жазады.

Стикерлер

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]